HP-FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP-FAN

Harry Potter-Fan Sitesi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

voldemordun gençiğini oynayan tom riddle(Christian Coulson)

YazarMesaj
asLINKIN PARK
Bilgili Büyücü
Bilgili Büyücü
asLINKIN PARK

Kadın Mesaj Sayısı : 155

voldemordun gençiğini oynayan tom riddle(Christian Coulson) Empty
MesajKonu: voldemordun gençiğini oynayan tom riddle(Christian Coulson)   voldemordun gençiğini oynayan tom riddle(Christian Coulson) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 7:58 am

SIRLAR OADSINDA OYNADII.....

Tam İsmi: Christian Coulson
Doğum Tarihi: 3 Ekim, 1978
Doğum Yeri: İngiltere

Biyografi:

Christian Coulson 3 Ekim 1978'de İngiltere'de doğdu. Akademik bir bursla Londra'daki Westminster halk yatılı okuluna katıldı. 1990 ve 1997 yılları arasında Birleşik Krallık Ulusal Gençlik Müzik Tiyatrosu'nun bir üyesiydi ve "The Fallen" isimli yapımda lirik şiirler ve el yazmaları yazdığında, Bedfore Modern Okuluna katıldı. Westminster'daki okulunu bitirdikten sonra, Cambridge Üniversitesine girdi ve 2000 yılında birincilikle mezun oldu. Birçok film, TV şovu ve tiyatroda kendini gösterdi.

İlginç Ayrıntılar:

- Birleşik Krallık Ulusal Gençlik Müzik Tiyatrosu'nun bir üyesiydi

Söyledikleri:

- Harry Potter kitapları için: "Ben onları okumamıştım, ses sınavına giderken söyleniyordum. Hazırlanmak için birkaç günüm vardı, bu yüzden ilk iki kitabı aldım ve okudum. Sonraki iki kitabı ses sınavından sonra okumaya başladım çünkü bütün bu Harry olayı biraz karışıktı ve ilk iki kitaptan çok hoşlanmıştım."

- "Harry Potter" dan sonra hayatı için: "Dürüst olmak gerekirse, günlük yaşantımı gerçekten değiştirmedi. İnsanlar beni tanımıyorlar. Filmi önceki gün izlemiş insanlardan oluşan bir grupla yürüyordum; filmin son sahnesi hakkında tartışıyorlardı ve sıra bana geldi fakat onların aslında benimle ilgili konuştukları hakkında hiçbir fikirleri yoktu."

- Kariyerini yönlendiren, film için Amerika'da: "Orada daha fazla vakit geçirmeyi isterdim çünkü LA'dayken çok mutluydum. Orada bulunmanın bile çok rahatlatıcı olduğunu fark ettim."

- Tom Riddle rolüne hazırlanışı için: "Hiç bir şeyden zevk almıyor gibi görünüyordu, bu yüzden mutuz, kızgın ya da bunlara benzer bir halde olduğum zamanlardan pek çok referans aldım."

voldemordun gençiğini oynayan tom riddle(Christian Coulson)
1 sayfadaki 1 sayfası